Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Krohg, Per (1889-1965)
Landskap med plog på et jorde

Olje på lerret
82x100
Signert nede t.v.: Per Krohg

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering

Tilslag NOK 30 000