Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Krohg, Per(1889-1965)
Landskap med plog på et jorde

Olje på lerret
82x100
Signert nede t.v.: Per Krohg

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 30 000