Krohg, Per(1889-1965)
Landskap med plog på et jorde
Olje på lerret
82x100
Signert nede t.v.: Per Krohg
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 30 000
Olje på lerret
82x100
Signert nede t.v.: Per Krohg
Vurdering