Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Krohg, Per(1889-1965)
Oppstilling med blomster i mugge

Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: Per Krohg

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 12 000