Krohg, Per(1889-1965)
Oppstilling med blomster i mugge
Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: Per Krohg
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 12 000
Olje på plate
46x55
Signert nede t.v.: Per Krohg
Vurdering