Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Krohg, Per (1889-1965)
Cafescene

Olje på plate
38x46
Signert nede t.h.: Per Krohg

Påtegnet på baksiden av platen: "Scene de Cafe en France Peintre Le Per Krohg Lucy Krohg".

UTSTILT:

Kunstnerforbundet, Oslo 1992, kat.nr. 12.

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering
NOK 15 000

Tilslag NOK 30 000