Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Zorn, Anders(1860-1920)
Sommar 1907

Radering, lysmål
17x12
Signert og datert i platen: Zorn 1907

Hjert & Hjert nr. 248.

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 5 000