Zorn, Anders(1860-1920)
Sommar 1907
Radering, lysmål
17x12
Signert og datert i platen: Zorn 1907
Hjert & Hjert nr. 248.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 5 000
Radering, lysmål
17x12
Hjert & Hjert nr. 248.
Vurdering