Zorn, Anders(1860-1920)
Mot strømmen 1919
Radering, lysmål
15x23
Signert og datert i platen: Zorn 1907
Signert med blyant nede t.h.: Zorn
Hjert & Hjert nr. 289.
Vurdering
NOK 10 000–12 000
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 16 000