Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Juell, Tore(1942-)
Fra Jomfruland

Olje på plate
33x41
Signert og datert nede t.v.: T. Juell

Signert og påtegnet med tittel, antagelig av kunstneren, på baksiden, på blindrammen.

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 4 000