Juell, Tore(1942-)
Marsaften, Telemark
Olje på plate
65x81
Signert og datert nede t.v.: T. Juell
Signert, datert: "94" og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Mars-aften -Telemark".
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 11 000