Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Juell, Tore(1942-)
Marsaften, Telemark

Olje på plate
65x81
Signert og datert nede t.v.: T. Juell

Signert, datert: "94" og påtegnet med tittel av kunstneren på baksiden, på blindrammen: "Mars-aften -Telemark".

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 11 000