Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Juell, Tore(1942-)
Kystlandskap

Olje på plate
65x81
Signert og datert nede t.h.: T Juell

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 6 000