Pilkasteren
Akvarell på papir, lysmål
25x19,5
Signert med blyant nede t.v.: Weidemann
Påtegnet med tittel med blyant nede på arket.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Akvarell på papir, lysmål
25x19,5
Vurdering