Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Weidemann, Jakob (1923-2001)
Pilkasteren

Akvarell på papir, lysmål
25x19,5
Signert med blyant nede t.v.: Weidemann

Påtegnet med tittel med blyant nede på arket.

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering