Christensen, Finn(1920-2009)
Olje på lerret
73x60
Signert nede t.h.: Finn Christensen
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: No. 13.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Olje på lerret
73x60
Vurdering