Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Christensen, Finn(1920-2009)

Olje på lerret
73x60
Signert nede t.h.: Finn Christensen

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: No. 13.

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00