Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Dahl, Hans (1849-1937)
Kvinne i gresset ved Borgun 1877

Olje på lerret
46x63
Signert, datert og stedsbestemt nede t.v.: Hans Dahl Borgun. 23. Aug 77.

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering