Hoff, Tor(1925-1976)
De tre gratier 1956
Olje på lerret
61x74
Signert og datert nede t.h.: Tor Hoff 56
Lerretet bemalt på baksiden med et kystlandskap.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Olje på lerret
61x74
Vurdering