Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Hoff, Tor(1925-1976)
De tre gratier 1956

Olje på lerret
61x74
Signert og datert nede t.h.: Tor Hoff 56

Lerretet bemalt på baksiden med et kystlandskap.

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00