Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Hoff, Tor(1925-1976)
En munk 1957

Olje på lerret
60x40
Signert og datert oppe t.h.: Tor Hoff -57

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00