Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Lund, Unni(1914-2007)

Olje på lerret
100x110
Signert nede t.h.: Unni Lund

Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "malt i 1987".

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00