Lund, Unni(1914-2007)
Olje på lerret
100x110
Signert nede t.h.: Unni Lund
Påtegnet på baksiden, på blindrammen: "malt i 1987".
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Olje på lerret
100x110
Signert nede t.h.: Unni Lund
Vurdering