Lie-Jørgensen, Thorbjørn(1900-1961)
Vår på Bygdøy 1942
Olje på plate
42x51
Signert og datert nede t.h.: Th. L.-J. 42
Signert og påtegnet med tittel antagelig av kunstneren på baksiden av platen.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00