Lundeby, Alf(1870-1961)
Oppstilling med blomster i krukke 1921
Olje på plate
35x27
Signert og datert nede t.h.: Alf Lundeby 1921
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Olje på plate
35x27
Vurdering