Skramstad, Ludvig(1855-1912)
Innsjø og furutrær
Olje på lerret
77x120
Signert nede t. h.: Ludv Skramstad
Vurdering
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 36 000
Olje på lerret
77x120
Vurdering