Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Skramstad, Ludvig (1855-1912)
Innsjø og furutrær

Olje på lerret
77x120
Signert nede t. h.: Ludv Skramstad

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 36 000