Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Normann, Adelsteen (1848-1918)
Fjordlandskap

Olje på lerret
32x48
Signert nede t.h.: A Normann

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering
NOK 30 000

Tilslag NOK 30 000