Skramstad, Ludvig(1855-1912)
Fjordlandskap
Olje på lerret
55x82
Signert nede t. h.: Ludv. Skramstad.
Vurdering
NOK 20 000–25 000
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 24 000
Olje på lerret
55x82
Vurdering
NOK 20 000–25 000