Tannæs, Marie(1854-1939)
Kveldsstemning
Olje på lerret
34x47
Signert nede t.v.: Marie Tannæs
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 4 000 med forbehold
Olje på lerret
34x47
Vurdering