Sørensen, Henrik(1882-1962)
Landskapskomposisjon
Olje på plate
22x27
Signert nede t.v.: HS
Signert på baksiden av platen: "Henrik Sørensen".
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Tilslag NOK 4 000
Olje på plate
22x27
Signert nede t.v.: HS
Vurdering