Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Sørensen, Henrik(1882-1962)
Landskapskomposisjon

Olje på plate
22x27
Signert nede t.v.: HS

Signert på baksiden av platen: "Henrik Sørensen".

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 4 000