Ukjent, kunstner
Norsk fjordlandskap 1851
Olje på lerret
28x36
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Wiedø (?) i Norge Brorson. 1851
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Olje på lerret
28x36
Vurdering