Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Landskap med damplokomotiv 1889
Olje på lerret, oppklebet på plate
46x31
Signert og datert nede t.v.: T Holmboe 89.
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
46x31
Vurdering