Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Holmboe, Thorolf(1866-1935)
Landskap med damplokomotiv 1889

Olje på lerret, oppklebet på plate
46x31
Signert og datert nede t.v.: T Holmboe 89.

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00