Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00
Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Linadalen

Olje på lerret
90x126
Signert nede t. v.: Amaldus Nielsen

Påtegnet med noe utydelig tittel og datert 1929, på baksiden av blindrammen.

Vurdering

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Tilslag NOK 84 000