Grev Wedels Klassiske

Auksjon mandag 27. november 2000 kl 19:00

Nielsen, Amaldus Clarin (1838-1932)
Linadalen

Olje på lerret
90x126
Signert nede t. v.: Amaldus Nielsen

Påtegnet med noe utydelig tittel og datert 1929, på baksiden av blindrammen.

Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00

Vurdering

Tilslag NOK 84 000