Nielsen, Amaldus Clarin(1838-1932)
Linadalen
Olje på lerret
90x126
Signert nede t. v.: Amaldus Nielsen
Påtegnet med noe utydelig tittel og datert 1929, på baksiden av blindrammen.
Vurdering
Auksjonert mandag 27. november 2000 kl 19:00
Tilslag NOK 84 000