Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Dahl, Hans (1849-1937)
Fra Strandheim 1917

Olje på lerret
22x40
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Strandheim Hans Dahl juli 1917

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Vurdering