Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Ulving, Even(1863-1952)
Skjærgårdslandskap med hus

Olje på lerret
66x100
Signert nede t.h.: E. Ulving.

Vurdering
NOK 30 000

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 27 000