Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Ulving, Even(1863-1952)
Vinterlandskap med elv

Olje på lerret
36x56
Signert nede t.v.: E. Ulving.

Vurdering
NOK 15 000

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00

Tilslag NOK 15 000