Lundeby, Alf(1870-1961)
Fra Roma 1924
Olje på lerret, oppklebet på plate
33x41
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Alf Lundeby Roma april 1924
Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: "Fru Schiøtz!- "Filipino!!!".
Vurdering
Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00