Auksjon torsdag 14. desember 2006 kl 17:00
Lundeby, Alf(1870-1961)
Fra Roma 1924

Olje på lerret, oppklebet på plate
33x41
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Alf Lundeby Roma april 1924

Påtegnet med dedikasjon nede t.h.: "Fru Schiøtz!- "Filipino!!!".

Vurdering

Auksjonert torsdag 14. desember 2006 kl 17:00