Ender, Axel(1853-1920)
Kvinne i bunad med sigd
Olje på lerret
87x56
Signert nede t.h.: Axel Ender.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 70 000
Olje på lerret
87x56
Vurdering