Garcia y Rodriguez, Manuel(1863-1925)
Gateparti med kvinne og mann, Sevilla 1896
Olje på lerret
46x26
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Garcia y Rodriguez Sevilla 96
(Spansk kunstner).
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 100 000