Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Garcia y Rodriguez, Manuel (1863-1925)
Gateparti med kvinne og mann, Sevilla 1896

Olje på lerret
46x26
Signert, stedsbestemt og datert nede t.v.: Garcia y Rodriguez Sevilla 96

(Spansk kunstner).

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 100 000