Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Juvet, Morten (1953-)
Spiralens innerste vesen 1986

Olje på lerret
70x74
Signert og datert nede t.h.: Morten Juvet 1986

Påtegnet med titler på baksiden, på blindrammen: "Spiralens vesen" og "Spiralens innerste vesen".

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering