Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Juvet, Morten(1953-)
Spiralens innerste vesen 1986

Olje på lerret
70x74
Signert og datert nede t.h.: Morten Juvet 1986

Påtegnet med titler på baksiden, på blindrammen: "Spiralens vesen" og "Spiralens innerste vesen".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00