Wexelsen, Christian(1830-1883)
Fra Mjøsa 1881
Olje på lerret
61x105
Signert og datert nede t.v.: C. Wexelsen 81.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Olje på lerret
61x105
Vurdering