Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Wexelsen, Christian(1830-1883)
Fra Mjøsa 1881

Olje på lerret
61x105
Signert og datert nede t.v.: C. Wexelsen 81.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00