Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Wexelsen, Christian (1830-1883)
Fra Mjøsa 1881

Olje på lerret
61x105
Signert og datert nede t.v.: C. Wexelsen 81.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering