Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Askevold, Anders (1834-1900)
Dampbåt og robåter i fjordlandskap 1898

Olje på lerret
55x81
Signert og datert nede t.v.: A. Askevold. Ddf. 1898.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 74 000