Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Widerberg, Frans (1934-2017)
Peer Gynt på bukken

Olje på lerret
87x67
Signert nede t.h.: Frans

UTSTILT:

Galleri F15, kat.nr. 28 (?).

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000