Widerberg, Frans(1934-2017)
Peer Gynt på bukken
Olje på lerret
87x67
Signert nede t.h.: Frans
Galleri F15, kat.nr. 28 (?).
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
87x67
Signert nede t.h.: Frans
Galleri F15, kat.nr. 28 (?).
Vurdering