Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Johannessen, Jens (1934-)
Tyren 1966

Olje på lerret
68x58
Signert og datert nede t.h.: Jens Johannessen 66

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 40 000