Johannessen, Jens(1934-)
Tyren 1966
Olje på lerret
68x58
Signert og datert nede t.h.: Jens Johannessen 66
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 40 000
Olje på lerret
68x58
Vurdering