Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Ljøsne, Halvdan (1929-2006)
Sinbad i vesterveg 1988

Olje på lerret
59x118
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Ljøsne - 88

UTSTILT:

Kunstnernes Hus, Oslo 1990, kat.nr. 18, med tittel: "Sinbad i vesterveg".

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 13 000