Ljøsne, Halvdan(1929-2006)
Sinbad i vesterveg 1988
Olje på lerret
59x118
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Ljøsne - 88
Kunstnernes Hus, Oslo 1990, kat.nr. 18, med tittel: "Sinbad i vesterveg".
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 13 000