Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Ljøsne, Halvdan(1929-2006)
Sinbad i vesterveg 1988

Olje på lerret
59x118
Signert og datert nede t.h.: Halvdan Ljøsne - 88

Kunstnernes Hus, Oslo 1990, kat.nr. 18, med tittel: "Sinbad i vesterveg".

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 13 000