Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Finne-Grønn, Hans (1903-2001)
Bygate

Olje på lerret
100x80
Signert nede t.v.: H. Finne-Grønn

Noe utydelig påtegnet med stedsbestemmelse (?) nede t.v. Angivelig fra Syd Europa.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 12 000 med forbehold