Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Finne-Grønn, Hans(1903-2001)
Bygate

Olje på lerret
100x80
Signert nede t.v.: H. Finne-Grønn

Noe utydelig påtegnet med stedsbestemmelse (?) nede t.v. Angivelig fra Syd Europa.

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 12 000 med forbehold