To kvinner i interiør
Olje på plate
79x64
Signert nede t.v.: Weidemann
Angivelig malt 1942/43, før reisen til Sverige.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 600 000
Olje på plate
79x64
Signert nede t.v.: Weidemann
Vurdering