Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Weidemann, Jakob (1923-2001)
To kvinner i interiør

Olje på plate
79x64
Signert nede t.v.: Weidemann

Angivelig malt 1942/43, før reisen til Sverige.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 600 000