Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Gjesdal, Thoralf (1903-1963)
Fiskere

Olje på lerret
91x120
Signert nede t.h.: T. Gjesdal

Fra Sirevåg, Stavanger. Signert og påtegnet med tittel, ant. av kunstneren, på baksiden, på blindrammen: "Thoralf Gjesdal: "Fiskere"".

UTSTILT:

Bergens Kunstforening, 19(?).

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 135 000