Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Hansteen, Asta (1824-1908)
En sønns avskjed

Olje på lerret
56x73
Signert nede t.h.: Asta Hansteen

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 150 000–200 000

Tilslag NOK 350 000