Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tidemand, Adolph(1814-1876)
Spåkvinne og unge piker 1855

Olje på plate
20,5x18,5
Signert og datert nede t.h.: A. Tidemand 1855.

Påtegnet på messingplakett: "Spaakonen".

Vurdering
NOK 300 000–400 000

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Tilslag NOK 490 000