Tidemand, Adolph(1814-1876)
Spåkvinne og unge piker 1855
Olje på plate
20,5x18,5
Signert og datert nede t.h.: A. Tidemand 1855.
Påtegnet på messingplakett: "Spaakonen".
Vurdering
NOK 300 000–400 000
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 490 000