Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Thaulow, Frits (1847-1906)
Båter ved kysten

Olje på lerret
82x144
Signert nede t.v.: Frits Thaulow.

Noe utydelig påtegnet og datert nede t.v.: Paris 77 (?).

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 400 000–600 000

Tilslag NOK 400 000