Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Kavli, Arne (1878-1970)
Hus med hage

Olje på lerret
50x61
Signert nede t.v.: A. Kavli.

Påtegnet på baksiden av rammen: "Kavli". Angivelig Rønnes.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 94 000