Kavli, Arne(1878-1970)
Hus med hage
Olje på lerret
50x61
Signert nede t.v.: A. Kavli.
Påtegnet på baksiden av rammen: "Kavli". Angivelig Rønnes.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 94 000
Olje på lerret
50x61
Signert nede t.v.: A. Kavli.
Vurdering