Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Kavli, Arne (1878-1970)
Kystlandskap, Rønnes

Olje på lerret
24x25
Signert nede t.h.: A. Kavli

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 30 000–50 000

Tilslag NOK 60 000