Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Ekeland, Arne (1908-1994)
Piken og skyen

Olje på plate
81x60
Signert nede t.v.: AE

Malt ca. 1940.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 200 000