Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Ekeland, Arne(1908-1994)
Piken og skyen

Olje på plate
81x60
Signert nede t.v.: AE

Malt ca. 1940.

Vurdering
NOK 200 000

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00