Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Tidemand, Adolph (1814-1876)
Far leser høyt

Olje på lerret
26x32
Signert nede t.h.: Ad. Tidemand

Angivelig Tidemand.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 140 000