Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Krohg, Christian (1852-1925)
Frierbrevet

Olje på lerret
32x48
Signert nede t.v.: C Krohg

Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 62 000