Krohg, Christian(1852-1925)
Frierbrevet
Olje på lerret
32x48
Signert nede t.v.: C Krohg
Påtegnet med tittel på baksiden, på blindrammen.
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 62 000
Olje på lerret
32x48
Signert nede t.v.: C Krohg
Vurdering