Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Sundt-Hansen, Carl (1841-1907)
Interiør fra Opheim i Hardanger 1875

Olje på lerret, oppklebet på plate
30x37
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Sundt-Hansen Hardanger. Opheim 75

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering