Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Sundt-Hansen, Carl(1841-1907)
Interiør fra Opheim i Hardanger 1875

Olje på lerret, oppklebet på plate
30x37
Signert, stedsbestemt og datert nede t.h.: Sundt-Hansen Hardanger. Opheim 75

Vurdering

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00