Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Fjell, Kai (1907-1989)
Sittende kvinneakt

Olje på lerret
70x60
Signert nede t.h.: Kai Fjell

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering
NOK 300 000–500 000

Tilslag NOK 580 000