Rasmussen, Anton(1842-1914)
Kvinne og mann i robåt med høylass 1904
Olje på lerret
40x73
Signert og datert nede t.h.: A Rasmussen 04
Vurdering
Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00
Tilslag NOK 52 000
Olje på lerret
40x73
Vurdering