Grev Wedels Moderne og Klassiske, del 1

Auksjon tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Gamle Logen, Store Sal

Rasmussen, Anton (1842-1914)
Kvinne og mann i robåt med høylass 1904

Olje på lerret
40x73
Signert og datert nede t.h.: A Rasmussen 04

Auksjonert tirsdag 22. mai 2007 kl 18:00

Vurdering

Tilslag NOK 52 000